Arónia

Na čo je arónia dobrá?

Podpora imunitného systému: Arónia je bohatá na vitamín C, ktorý je známy svojou schopnosťou posilňovať imunitný systém. Pravidelná konzumácia arónie môže pomôcť znížiť riziko prechladnutia a iných infekcií.

Zníženie krvného tlaku: Niektoré štúdie naznačujú, že arónia môže pomôcť pri regulácii krvného tlaku. Obsah draslíka v arónii môže pomôcť udržiavať zdravý krvný tlak a znižovať riziko hypertenzie.

Zlepšenie zdravia srdca: Arónia obsahuje antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť srdce pred poškodením voľnými radikálmi. Pravidelná konzumácia môže pomôcť znížiť riziko srdcových ochorení a zlepšiť zdravie kardiovaskulárneho systému.

Podpora trávenia: Vláknina obsiahnutá v arónii pomáha stimulovať tráviaci systém a zlepšuje trávenie. Pomáha aj pri prevencii zápchy a iných tráviacich problémov.

Boj proti zápalu: Arónia obsahuje fytonutrienty, ako sú antokyaníny, ktoré majú protizápalové účinky. To môže byť užitočné pri liečbe ochorení spojených so zápalom, ako sú artritída alebo ekzémy.

Zníženie rizika rakoviny: Niektoré štúdie naznačujú, že arónia môže mať protirakovinové vlastnosti vďaka svojmu obsahu antioxidantov. Tieto látky môžu pomáhať chrániť bunky pred poškodením, ktoré by mohlo viesť k vzniku nádorových buniek.

Zlepšenie duševného zdravia: Arónia obsahuje antioxidanty, ktoré môžu mať pozitívny vplyv na duševné zdravie. Pomáhajú chrániť mozog pred starnutím a môžu pomôcť zlepšiť kognitívne funkcie.

Podpora chudnutia: Vysoký obsah vlákniny v arónii môže pomôcť pri kontrole hmotnosti tým, že zabezpečí dlhodobý pocit sýtosti a pomôže zabrániť prejedaniu sa.

100% šťava z arónie na predaj

Chcete zažiť účinky arónie na vlasnom tele? Máme pre vás tieto možnosti:

Samozber: Príďte k nám na záhradu na konci augusta/ začiatku septembra a urobte si svoj vlastný výber čerstvých plodov. 

Dovoz plodov: Ak nemáte možnosť prísť na farmu, nevadí! Ponúkame dovoz čerstvých aróniových plodov priamo k vám domov.

100% Aróniová Šťava: Obohaťte svoju stravu touto zdravou šťavou plnou výhod.

100% šťava z arónie

V tomto roku, sme zaviedli na trh našu novinku – 750 ml balenie 100% čistej šťavy v elegantných sklenených fľašiach. Toto balenie je skvelou voľbou pre tých, ktorí oceňujú kvalitu a trvanlivosť našich produktov.

V prípade záujmu nás kontaktujte na Facebooku alebo telefonicky.

100% šťava z arónie na predaj